Voda je důležitá pro zářící zdraví

Lidé, kteří pijí správné tekutiny  - destilovanou vodu a šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny - ve správném množství, mají lepší krevní oběh. Je to velmi důležité pro dobré zdraví a dlouhý život.

Podle našeho názoru přispívá čistá voda ke zlepšení duševních sil a schopností mozku.

Jsme přesvědčeni, že proto můžeme lépe myslet. Člověk má 15 miliard mozkových buněk, které se skládají ze 70% z vody. Vysloveně nervózní člověk anebo takový, který je v důsledku svých starostí a problémů duševně zmatený, jednoduše zapomíná pít dostatečné množství vody nebo jiných tekutin. Místo toho konzumuje alkohol, čaj, kávu a colu. Tím však zhoršuje své stavy nervozity. V jeho žaludku se zvyšuje tvorba kyselin, které nemohou být zředěny potravou nebo vodou. Ve vrcholném stádiu nervozity a deprese trpí takový člověk také přebytkem žaludečních kyselin, tlakem u srdce, nadýmáním a jinými obtížemi. Místo toho, aby tito lidé pili dostatečné množství vody, dopují se aspirinem, cigaretami a jinými stimulačními prostředky.

Nervy potřebují dostatečné množství vody, aby mohly bezvadně a bez potíži fungovat. Můžeme se přesvědčit doslova o tom, že je možné trpět „hladem po vodě".

 

Recepty

carrot-juice strawberry-ice-cream orange-juice almond-corn-milk
Zeleninové šťávy  Zmrzliny Ovocné šťávy Ořechová mléka

 

Kontakt <= | => Recepty

s2Member®