Pijte pouze destilovanou vodu

 

Kromě ovocných a zeleninových šťáv nepijte jinou vodu, než destilovanou!
V současném znečištěném a jedovatými zplodinami zamořeném světě je destilovaná voda nejčistší vodou, jakou byla dříve voda dešťová. Bohužel, dešťová voda je dnes silně znečištěna škodlivými zplodinami z aut, továren a elektráren. Destilovaná voda neobsahuje žádné pevné látky jakéhokoliv druhu. Je složena jen z vodíku a kyslíku. Nejsou v ní žádné organické, ani anorganické látky. Může se nalévat rovněž do elektrických napařovacích žehliček a autobaterií. Destilovaná voda nezanechává v těle žádné usazeniny. Neobsahuje žádnou sůl ani sodík. Je to dokonalá voda pro zdravé fungování velkého tělového filtru - ledvin. Je perfektní tekutinou pro krev a ideální pro správnou funkci plic, žaludku, jater a jiných důležitých orgánů v těle. Proč? Protože je prosta všech anorganických látek. Je tak čistá, že se používá v lékárnách při přípravě tekutých léků.

Nevěřte pohádkám, když někdo vypráví, že destilovaná voda je vodou mrtvou! Samozřejmě, ryby v destilované vodě žít nemohou. Ryby potřebují k životu ve vodě rostlinstvo. A rostliny potřebují k životu minerální látky.

Jak je to s dešťovou vodou?
Dešťová voda je ideální destilovanou vodou - ale v současné době je náš vzduch tak znečištěn, že zamořuje a otravuje přírodní vodu i v oblacích.
Jedna z mých teorií je, že v bibli zmiňované národy s fantastickou délkou života pily jen dešťovou vodu. Dešťová voda je destilovaná voda z oblaků.
Dnes však žijeme ve věku znečištěného životního prostředí. Dokonce i déšť z oblohy je zamořený.

Stroncium 90 z atomových bomb přeměňuje dešťovou vodu ve smrtelný jed. Průmyslová zařízení vypouštějí do vzduchu jedy - oxid siřičitý, olovo, oxid uhelnatý a stovky dalších znečišťujících látek. V současné civilizaci nepřichází používání dešťové vody proto v úvahu. Abychom mohli v tomto otráveném světě přežít a ochránit se před zničením našeho života, tj. před úplným ztvrdnutím mozku, tepen, kloubů a tkání, musíme pít pouze destilovanou vodu.

Nechceme přece, aby naše mozkové tepny a ostatní cévy byly jako z kamene. S takovým stavem se můžeme setkávat denně u předčasně zestárlých lidí, kteří jsou úplně senilní. Často slyšíme slovo „fosilie". Tím jsou míněny pravěké zkamenělé zbytky zvířat, která kdysi v dávných dobách žila na naší planetě. Jakmile vypijeme jen jednu sklenici obyčejné vody z vodovodu, rozběhne se v našem těle proces kornatění. Pokud člověk zemře na arteriosklerózu, pak dosáhl absolutního konce.
Jednou jsme slyšeli, jak někdo říká: „Stará fosilie John Smith zemřel v noci na arteriosklerózu." Přestože byla tato poznámka hrubá, vystihla pravdu. V našem životě můžeme sice jakžtakž uniknout smrtícím degenerativním a nakažlivým nemocem, ale neustále budeme ohrožováni velkým vrahem lidstva - kornatěním tepen.

 

„Tajemství zdraví" <= | => Zářící zdraví - Největší poklad života

s2Member®